caszazrakov-w.png

Milí Eboňáci, s radosťou vás pozývame na náš vianočný koncert ČAS ZÁZRAKOV, ktorý sa uskutoční v dňoch od 14. do 17. decembra 2023 v priestoroch Artscény Súkromného konzervatória Prešov (ul. Martina Benku 7). Naši talentovaní malí umelci si pre Vás pripravili nezabudnuteľný zážitok, ktorý Vás určite naladí do predvianočnej atmosféry. Vstúpte s nami do sveta sviatočných melódií, nechajte sa unášať tanečnými choreografiami a vychutnajte si živú hudbu. Tešíme sa na Vás a veríme, že si tento zázračný čas užijete spolu s nami.  Vstupenky si môžete zakúpiť v našich kanceláriách na Budovateľskej 34 v Prešove alebo na Makarenkovej 25 v Ľuboticiach.

Celý článok a plagát

e18.jpg

Máme 18 rokov! Počas nich sme si prešli asi všetkými fázami vývoja. Padali sme, vstávali, poznávali reálny svet, neminula nás ani drzá puberta, pocity, že svet je gombička alebo jedna veľká párty, občas depka. Ale trebalo myslieť aj dopredu, byť zodpovednými a o mnohé veci sa postarať. A riadne sme narástli. Teraz je čas to osláviť, ako inak, koncertom. Veríme, že prijmete pozvanie na našu narodeninovú párty, ktorú sme príznačne nazvali E18. Lístky budú v kanceláriách k dispozícii od stredy 10. mája. The Show Must Go On!

Celý článok a plagát

zapis23.png

Online zápis 2023/2024

Milí Eboňáci, určite netrpezlivo čakáte na moment, kedy sa k nám budete mocť prihlásiť na nový školský rok 2022/2023. Tá chvíľa je tu! Oficiálny zápis síce prebieha v kancelárii od 4. do 18. septembra 2023, no svoje miesto si môžete rezervovať cez ONLINE ZÁPIS už teraz. Klikaj a vyplňaj formulár na http://zapis.cvcebony.sk, my ťa budeme po 4. septembri kontaktovať, čo a ako ďalej. Alebo príď v termíne k nám a vybavíme všetko v kancelárii na Budovateľskej v Prešove resp. Makarenkovej v Ľuboticiach. Stále platí, že online sa môžu zapisovať aj deti z materských škôl. Všetky informácie o otváraných odboroch nájdete na našej webovej stránke. Tešíme sa na vás v novom školskom roku!

Celý článok a plagát

tabor-uni.jpg

Po dlhšej prestávke organizuje naša škola počas letných prázdnin výnimočný umelecký hudobno-tanečný tábor, ktorý je venovaný zaujímavej téme, tento rok ZÁZRAKOM. Denný tábor je určený pre deti vo veku od 3 do 9 rokov a prebieha v dvoch turnusoch. Jeden turnus trvá 5 dní od pondelka do piatku, zvyčajne v čase od 7:00 do 16:30. Deti sa počas trvania tábora pripravujú na záverečný koncert s príjemným posedením pre rodičov.

Kapacita je obmedzená, rezervujte si svoje miesto už teraz. 

Rezervačný formulár, ako aj podrobné onformácie o tábore nájdete na tomto mieste.

Celý článok a plagát


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete