zapis-22.png

Online zápis 2022/2023

Milí Eboňáci, určite netrpezlivo čakáte na moment, kedy sa k nám budete mocť prihlásiť na nový školský rok 2022/2023. Tá chvíľa je tu! Oficiálny zápis síce prebieha v kancelárii od 5. do 16. septembra 2022, no svoje miesto si môžete rezervovať cez ONLINE ZÁPIS už teraz. Klikaj a vyplňaj formulár na http://zapis.cvcebony.sk, my ťa budeme po 5. septembri kontaktovať, čo a ako ďalej. Alebo príď v termíne k nám a vybavíme všetko v kancelárii na Budovateľskej v Prešove resp. Makarenkovej v Ľuboticiach. Stále platí, že online sa môžu zapisovať aj deti z materských škôl. Všetky informácie o otváraných odboroch nájdete na našej webovej stránke. Tešíme sa na vás v novom školskom roku!

Celý článok a plagát

distancne.jpg

Do Vianoc dištančne

Milí Eboňáci, SZUŠ a SCVČ Ebony prechádza od 29.11.2021 na dištančné vzdelávanie. Pokiaľ do pondelka 29.11.2021 neobdržíte podrobnejšie informácie e-mailom, prosím kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Ostaňme zdraví a veríme, že sa čoskoro uvidíme osobne.

Váš tím Ebony

dancemania-b.png

Dancemánia na školách

Rozhodli sme sa našu tohtoročnú veľkolepú hudobno-tanečnú show DANCEMÁNIA priniesť priamo k vám, konkrétne k žiakom ZŠ Važecka v Prešove (7.9.) a žiakom ZŠ v Ľuboticiach (8.9.). Pri oboch školách fungujú naše pobočky. A pokiaľ o nás neviete, tak toto bude najlepší spôsob ako zistiť, o čo ste dotera prichádzali. Oblečte sa na náš koncert u vás v tanečnom disco štýle a vyhrajte polročné školné na rok 2022/2023.

mask.jpg

Opatrenia 2021/2022

Milí rodičia, milí "Eboňáci", veľmi sa už na Vás tešíme na prvých hodinách v tomto školskom roku. Vyučovanie začína od 4.10.2021. Radi by sme vás touto cestou informovali o začiatku vyučovania a opatreniach, ktoré budeme v najbližších týždňoch, možno aj mesiacoch musieť dodržiavať. Vyučovanie v školskom roku 2021/2022 začne v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonal). Dieťa bude posudzované podľa zákonného zástupcu (stačí jeden rodič). Potrebné bude treba predložiť: doklad o očkovaní alebo lekárske potvrdenie o prekonaní ochorenia nie staršie ako 180 dní alebo test antigénový alebo PCR nie starší ako 7 dní...

Viac o ďalších opatreniach


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete