w-e18.jpg

Prelom mája a júna už tradične patrí našim veľkolepým eboňáckym koncertom. Každoročne si vyberieme tému, do ktorej to celé učešeme a pripravíme pre vás dve hodiny hudobno-tanečnej zábavy. Tento rok si pripomíname 35 rokov od nežnej revolúcie - od spoločensko-politických udalostí, ktoré zmenili Európu. My vám toto obdobie pripomenieme hudobne, lebo 80-té a 90-té roky jednoducho milujeme. Vytiahneme opäť kopec skvelých kapiel a interpretov a oprášime také hity, ktoré ste nepočuli dlhé roky.  Určite vám niekoľkokrát šklbne kútikom a zároveň stiahne hrdlo pri silných spomienkach, ktoré si z tohto obdobia nosíte v sebe. Vstupenky si môžete zakúpiť od 6. mája v našich kanceláriách na Budovateľskej 34 v Prešove alebo na Makarenkovej 25 v Ľuboticiach.

Celý článok a plagát

caszazrakov-w.png

Milí Eboňáci, s radosťou vás pozývame na náš vianočný koncert ČAS ZÁZRAKOV, ktorý sa uskutoční v dňoch od 14. do 17. decembra 2023 v priestoroch Artscény Súkromného konzervatória Prešov (ul. Martina Benku 7). Naši talentovaní malí umelci si pre Vás pripravili nezabudnuteľný zážitok, ktorý Vás určite naladí do predvianočnej atmosféry. Vstúpte s nami do sveta sviatočných melódií, nechajte sa unášať tanečnými choreografiami a vychutnajte si živú hudbu. Tešíme sa na Vás a veríme, že si tento zázračný čas užijete spolu s nami.  Vstupenky si môžete zakúpiť v našich kanceláriách na Budovateľskej 34 v Prešove alebo na Makarenkovej 25 v Ľuboticiach.

Celý článok a plagát

duha-w.jpg

Po roku organizuje naša škola počas letných prázdnin výnimočný umelecký hudobno-tanečný tábor. Téma aktuálneho znie: ČO AK DÚHA ROZPRÁVA?. Denný tábor je určený pre deti vo veku od 3 do 9 rokov a prebieha v dvoch turnusoch. Jeden turnus trvá 5 dní od pondelka do piatku, zvyčajne v čase od 7:00 do 16:30. Deti sa počas trvania tábora pripravujú na záverečný koncert s príjemným posedením pre rodičov.

Kapacita je obmedzená, rezervujte si svoje miesto už teraz. 

Rezervačný formulár, ako aj podrobné onformácie o tábore nájdete na tomto mieste.

Celý článok a plagát

zapis23.png

Online zápis 2023/2024

Milí Eboňáci, určite netrpezlivo čakáte na moment, kedy sa k nám budete mocť prihlásiť na nový školský rok 2022/2023. Tá chvíľa je tu! Oficiálny zápis síce prebieha v kancelárii od 4. do 18. septembra 2023, no svoje miesto si môžete rezervovať cez ONLINE ZÁPIS už teraz. Klikaj a vyplňaj formulár na http://zapis.cvcebony.sk, my ťa budeme po 4. septembri kontaktovať, čo a ako ďalej. Alebo príď v termíne k nám a vybavíme všetko v kancelárii na Budovateľskej v Prešove resp. Makarenkovej v Ľuboticiach. Stále platí, že online sa môžu zapisovať aj deti z materských škôl. Všetky informácie o otváraných odboroch nájdete na našej webovej stránke. Tešíme sa na vás v novom školskom roku!

Celý článok a plagát


EBONY

www.cvcebony.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

KONTAKT

Budovateľská 34, Prešov
0911 571 286

Sociálne siete